Nákupní košík
je prázdný


Nové stránky

Vydržte prosím, probíhá naplnění nových webových stránek daty. Předpokládáme, že nějak během víkendu... :-) Díky za trpělivost. Stále máte k dispozici kontaktní telefony 774 933 133 a e-mail info@nforce.cz

Natural Force Systems Hradec Králové

Domů » technické parametry výměníku


Ukázka náběhu teploty topné vody v systému

Nezapomeňte

Naše výměníky jsou primárně určeny pro osazení na nejlevnější kamna bez výměníku.
Naše výměníky se nerosí - nepotřebujete drahé vícecestné ventily a regulaci k nim.
Kamna osazená našimi výměníky lze provozovat nasucho - žádná špína, žádné drahé zátky.
Naše výměníky jsou na míru - žádné nevzhledné trubky vlevo, pokud je třeba vývod vpravo.
Fungujeme od roku 1992. Profesionalita, dokonalost a hlavně praxe, praxe, praxe :)
Životnost jako kamna, záruka 3 roky a hlavně: návratnost investice? Jedna topná sezóna.

Běžná modelová situace

Před nějakou dobou jste se rozhodli zakoupit krbová kamna, protože jsou hezká a výborně doplní Váš interiér, pohled na hořící oheň je fajn, a navíc ušetříte v období chladných večerů, kdy se už nevyplatí zapínat kotel ústředního vytápění. Už při nákupu jste sice pokukovali po kamnech s výměníkem, ale nakonec zvítězila ekonomická varianta. A po jedné či několika sezónách provozu si říkáte, že jste přece jen měli ta kamna s výměníkem koupit, protože u hořících kamen je sice teplo, ale kdyby se aspoň trochu teplé vody rozvedlo i do ostatních místností... a vyhodit dva roky stará kamna je přece jen škoda.

V tuto chvíli se zpravidla stáváte našimi zákazníky. Posoudíme stav Vašich kamen a možnost instalace dodatečného tepelného výměníku, jeho začlenění do stávající topné soustavy, případně navrhneme a kompletně zrealizujeme nový systém ústředního topení tam, kde dosud není. Pokud nevzniknou žádné technické či jiné překážky, bránící realizaci, a z Vaší strany bude zájem o montáž dodatečného výměníku, získáte systém, jehož návratnost je hned první topnou sezónu. Samozřejmostí je tříletá záruka na materiál i práci a použití moderních a ekologických materiálů, komponent i technologií.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

copyright © Natural Force Systems | mapa stránek | online: 16 | přístupů: 1585060 | zákazníků: 1661 | sestaveno za: 0.032s | design: studio kružítko | hosting&programming: speedweb.cz