Nákupní košík
je prázdný


Nové stránky

Vydržte prosím, probíhá naplnění nových webových stránek daty. Předpokládáme, že nějak během víkendu... :-) Díky za trpělivost. Stále máte k dispozici kontaktní telefony 774 933 133 a e-mail info@nforce.cz

Rozšíření teplovodního výměníku o elektrokotel

Domů » doplnění výměníku o elektrokotel


Kombinace s elektrokotlem - ekonomické i ekologické řešení

Nezapomeňte

Naše výměníky lze na přání osadit až třemi šachtami pro elektrická topná tělesa.
Ve dne topte v kamnech klasicky dřevem, v noci si přitopte levnějším nočním proudem.
Za nepatrné vstupní náklady získáte plnohodnotný elektrokotel s výkonem od 1kW.
Kotle jsou určeny pro osazení šroubovací elektrické topné vložky se závitem G6/4"
Cena za přitápění nočním proudem je srovnatelná s cenou topení tzv. nočními briketami.
Možnost dokonalé teplotní i časové regulace a tím optimalizace nákladů
Možnost dálkového ovládání např. přes GSM modul a SMS - např. před příjezdem na chalupu.

Kolik rozšíření výměníku o elektrokotel bude stát?

Rozšíření výměníku o jednu šachtu Vás bude stát 1.000Kč. V jedné šachtě může být osazeno těleso o výkonu 1kW až 7.5kW. Topná tělesa se pohybují v cenové relaci stovky Kč. Pokud budete požadovat osazení více šachet, zaplatíte méně - dvě šachty Vás budou stát 1.700Kč a tři šachty 2.000 Kč. Výměníky doplněné o šachty pro elektrická topná tělesa dodáváme se zátkami, nebo rovnou osazené topným tělesem (či tělesy) dle Vašeho přání.

Jaké jsou požadavky na jištění a rozvody?

Osazení topného tělesa o výkonu do 2.4kW (tedy výkonu, jako má např. rychlovarná konvice, sušička, pračka nebo elektrický přímotop) nepředstavuje problém. U elektrických topných těles o výkonu větším než 2 - 3kW bude třeba provést připojení na třífázovou síť a bude vhodná konzultace s místními rozvodnými závody, zda je u Vás na přípojce k dipozici dostatečná výkonová rezerva. U vyšších výkonů je třeba i příslušně dimenzovat rozvody a jištění. Odebíraný proud spočítáte jako podíl výkonu a napětí, těleso o výkonu 2300W připojené na 230V tedy bude odebírat proud 10A.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

copyright © Natural Force Systems | mapa stránek | online: 22 | přístupů: 1585029 | zákazníků: 1661 | sestaveno za: 0.056s | design: studio kružítko | hosting&programming: speedweb.cz