Nákupní košík
je prázdný


Nové stránky

Vydržte prosím, probíhá naplnění nových webových stránek daty. Předpokládáme, že nějak během víkendu... :-) Díky za trpělivost. Stále máte k dispozici kontaktní telefony 774 933 133 a e-mail info@nforce.cz

Přibližná cenová kalkulace

Domů » přibližná cenová kalkulace


KOLIK TO CELÉ BUDE STÁT - záleží samozřejmě na spoustě věcí, ale orientačně :)

Základní cena je samozřejmě za výměník. Vaše kamna můžete dopravit k nám do HK na dílnu a po instalaci a tlakových zkouškách si kamna zase odvézt a integraci do topného systému si zajistit sami, nebo můžete využít našich služeb. Při instalaci výměníku můžeme v případě potřeby provést kompletní očistu spalovacího prostoru tlakovým vzduchem + vakuovým vysavačem a případně opravu nalezených závad Vašich kamen. Instalace výměníku včetně testů trvá cca 3 - 5 hodin, po dohodě instalaci provedeme na počkání.

Přídavný teplovodní výměník bude osazen na:
Doplnění výměníku o šachty pro elektrokotel:
Vyčištění a příp. opravy nalezených závad:
Jak kamna dopravíte k nám na dílnu:

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY - opět orientačně, vždy Vám uděláme konkrétní nabídku

Následující orientační ceny jsou za práci a zahrnují drobný montážní materiál.
Ceny nezahrnují instalační a osazovací prvky - radiátory, čerpadlo a filtry, záložní napájení, expanzní nádoby, trubky a fitinky atd. Můžete si např. radiátory nakoupit kdekoliv, samozřejmě Vám je namontujeme, nákup u nás není podmínkou, i když Vám určitě doporučujeme naše ceny zkouknout - máme výborné dodavatele a minimální rabaty.

Pokud si kamna odvezete sami, je třeba v případě samostatné cesty k Vám na montáž připočítat i kilometrovné pro naše techniky - montážní vozidlo s přívěsným vozíkem. Platíte skutečně projetou vzdálenost, cena je 5Kč / km. U komplexnějších zakázek může být nezbytné zaměření na místě, ale zpravidla vyhovuje elektronická komunikace + pár fotografií z Vaší strany. Obecně platí, že se snažíme minimalizovat Vaše náklady a tím i náš čas, protože v poslední době fakt nějak nestíháme :o)

Začlenění do stávajícího systému ústředního topení:
Instalace a připojení radiátorů (cena je za práci)
Naplnění systému nemrznoucím médiem

Orientační celková cena: 0.00

Jsme plátci DPH - všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

copyright © Natural Force Systems | mapa stránek | online: 16 | přístupů: 1585051 | zákazníků: 1661 | sestaveno za: 0.052s | design: studio kružítko | hosting&programming: speedweb.cz